O nás

Riešenia pre elektrotechniku a energetiku

Redder spol. s r.o. pôsobí na slovenskom i zahraničnom trhu od svojho založenia v roku 2005 a od tej doby neustále zvyšuje svoju výrobu. Počas svojej úspešnej činnosti si firma získala a vybudovala výborné hodnotenie u mnohých zákazníkov z výrobnej, podnikovej a obchodnej sféry, tak aj u širokej verejnosti v regióne.

Naša firma v súčasnej dobe zamestnáva 10 vysoko kvalifikovaných pracovníkov a aj naďalej má potenciál pre ďalší rast. Naši zamestnanci sú plne oddaní cieľom firmy a neustále sú zoznamovaní s najnovšími technológiami v odbore. Kolektív našich pracovníkov je stabilizovaný, s prehľadným spôsobom riadenia. Redder poskytuje svojim zákazníkom podľa ich potrieb individuálne, kvalifikované a flexibilné služby.

Predpokladom dlhoročnej stability je predovšetkým dôraz na spoľahlivosť a kvalitu plnenia zákaziek .
Výrobná hala má celkovú výmeru 350 m² a je plne vo vlastníctve firmy. Zastavaná plocha je tvorená výrobnou halou, skladom a administratívnou budovou.
Od roku 2006 sme držiteľmi certifikátu ISO 9001. V tomto roku sme boli certifikovaní podľa normy STN EN ISO 9001:2001. Cieľom firmy je maximálna spokojnosť zákazníkov s poskytovanými službami.

ISO9001